O nás

Cestovná kancelária Oneworld travel, s.r.o. pôsobí na trhu od roku 1999 so zámerom rozvíjania kvalitných služieb cestovného ruchu. Našim cieľom je poskytovanie komplexných služieb cestovného ruchu na najvyššej kvalitatívnej úrovni so zreteľom na spokojnosť klienta a v neposlednom rade i na dobrú cenu.

V posledných rokoch sme sa špecializovali na luxusné plavby, ale k našej bohatej ponuke patrí aj kongresová a motivačná turistika, poistenie a zabezpečovanie vstupeniek na rôzne športové a kultúrne podujatia.

Základným predpokladom vyhľadania optimálnej trasy, cieľového miesta pobytu a samozrejme najvýhodnejšej ceny je využívanie celosvetových rezervačných systémov Amadeus, Galileo a CETS. Vďaka týmto moderným a rýchlo sa rozvíjajúcim systémom máme možnosť okrem rezervácií a okamžitého vystavenia leteniek celosvetovo rezervovať aj ubytovanie, či prenájom áut spoločností AVIS, HERTZ, EUROPCAR.
Naša cestovná kancelária je aj členom IATA (International Air Transport Association) - Medzinárodnej asociácie leteckých prepravcov. Náš aktuálny certifikát nájdete tu.

Ako jediní na Slovensku môžeme svojim klientom ponúknuť ponuku okružných plavieb od viac ako 30 zazmluvnených lodných spoločností, pričom pri viacerých z nich dokonca v pozícii Preferred Partner pre Slovenskú Republiku.

Pracovníci spoločnosti Oneworld travel, s.r.o. - Luxusné plavby svojou vysokou odbornosťou, dlhoročnými skúsenosťami v cestovnom ruchu, ochotou a osobitným prístupom predstavujú záruku vypracovania najkvalitnejších komplexných ponúk.

Ak Vám ani jeden z termínov plavieb z našej aktuálnej webovej ponuky nevyhovuje, prostredníctvom nášho jednoduchého formulára nám môžete zaslať Vaše požiadavky a my Vám ušijeme plavbu na mieru, podľa Vašich kritérií a želaní, v rámci Vašich finančných možností.

ONEWORLD TRAVEL ako cestovná kancelária, je poistená proti úpadku. Poistný certifikát nájdete tu.

Naši partneri:

Európska Cestovná poisťovňa   IATA International Air Transport Association - Medzinárodné združenie leteckých dopravcov   Austrian Airlines Lodná spoločnosť MSC Cruises    Lodná spoločnosť Costa Crociere   Dovolenky Ultra Last Minute

Náš tím:

 • Anna Kovarovičová
  Anna Kovarovičová
 • Adrian Chasník
  Adrian Chasník
 • Aneta Sandnerová
  Aneta Sandnerová
 • Klaudia Chalusová
  Klaudia Chalušová
 • Miroslava Polanská
  Miroslava Ištvánová
 • Zuzana Ládiová
  Zuzana Ládiová
 • Zuzana Uherkovichová
  Zuzana Uherkovichová